Партнерська програма InSales для агентств і продакшенів

INSALES – найбільша російська платформа для створення інтернет-магазинів. Більше 8 000 магазинів працює на наших технологіях вже зараз, і кожен місяць це число виростає на 300-400 нових клієнтів

Щотижня до нас поступають десятки звернень від наших клієнтів на розробку дизайн-шаблонов, доопрацювання системи, створення різних інтеграцій по нашому API. Серед них зустрічаються не лише початкуючі підприємці, тільки створюючі свої інтернет-магазини, але і великі бізнеси, які вибирають нашу платформу для вирішення своїх бізнес-завдань в e-commerce.

На даний момент ми зрозуміли, що наших внутрішніх потужностей фізично не вистачає для задоволення цих потреб, та й не наш це бізнес, а швидше ваш, агентський. Тому ми прийняли рішення зосередитися на розробці і розвитку самої платформи InSales, а всі звернення за додатковими штуками віддати в роботу нашим партнерам.

Нам не потрібні тисячі партнерів, які будуть значитися в партнерській системі «для галочки» - нам потрібно кілька десятків справжніх агентств-бійців, які пройдуть сертифікацію, вникнуть в наші технології - і будуть отримувати стабільний потік звернень від наших клієнтів на різноманітні доопрацювання.

Приєднуйтесь!

Яким категоріям партнерів буде цікава наша партнерка

Дизайн-студії
Розробка та імплементація шаблонів дизайну для наших клієнтів за їх запитом.

Розробка готових дизайн-шаблонів для продажу їх в маркетплейсі або за прямим замовленням InSales за живі гроші.
Веб-студії
Доробки системи за запитами наших клієнтів.

Створення інтеграції по нашому API і продаж їх через маркетплейс.

Створення інтернет-магазинів для ваших клієнтів, що не проходять за ціною, по моделі White-Label.
SEO-компанії і агентства контекстної реклами, SMM-агентства
Продажи платформы InSales (в том числе по модели WhiteLabel) по текущей клиентской базе.

Надалі - обслуговування потреб по digital-маркетингу наших поточних клієнтів.
Повноциклові digital-агентства
Всі опції партнерської програми.

Які можливості дає наша партнерська програма агентствам / студіям

Вільний мікрофон

Ми допомагаємо словом і справою нашим друзям з InSales в області формування ефективної партнерської програми. І, можете бути, упевнені, це одна з самих кращих можливостей для веб-студій і digital- агентств побудувати по-справжньому вигідне партнерство з однією з найсильніших digital- платформ Рунета.

Андрій Терехов
CEO групи RUWARD

Співпраця з InSales - надійна і взаємовигідна робота. Ми отримуємо стабільний потік клієнтів, а зі свого боку надаємо повну підтримку з усіх питань: допомагаємо створити сайт з необхідним функціоналом і оформленням, консультуємо, робимо доопрацювання. Тривалий досвід роботи в InSales і з InSales - гарантія того, що допомога користувачам буде надана оперативно і на належному рівні.

Євген Солдатов
Директор з розвитку студії 2G

Партнерська програма InSales дозволяє нашій студії бути більш гнучкими в роботі з клієнтами і ціноутворенні наших послуг. Завдяки їй у нас з'являється додаткова зацікавленість в довгострокових відносинах з замовниками. Виграють усі: клієнт отримує надійних партнерів, студія - постійні замовлення і додаткове джерело прибутку.

Атакішіїв Олександр
CEO ProSales

Для нас партнерська програма - не просто спосіб розширити канали продажів. Швидше ми хочемо побудувати ефективну екосистему надійних партнерів, які можуть задовольнити зростаючі потреби для тисяч наших клієнтів.

Артем Соколов
Директор по маркетингу InSales
Досить, переконали! Швидше стаємо партнерами і заробляємо купу грошей
Детальні умови партнерського договору